Kochani, Chciałabym podzielić się z wami moimi odczuciami po przebytym Kursie pod opieką i
prowadzeniem Katarzyny Purity of Energy na poziomie pierwszym.

Przed kursem moje uczucia wirowały w zawrotnym tempie, ekscytacja była niesamowita. I było to prawdziwe. Kurs okazał się ekscytującym przeżyciem. Osiem tygodni spędzonych pod opieka i prowadzeniem Katarzyny, to czas diametralnej zmiany.

Zmiany siebie, zmiany postrzegania otoczenia i wszystkiego i wszystkich wokół siebie. To czas pracy nad sobą. Czas pracy na bardzo wysokich wibracjach, których odczuwanie jest niesamowitym przeżyciem. To czas nauki kochania siebie. Czas dostrzegania siebie i nauki kształtowania z Miłością swojego życia dla dobra najwyższego. Nauka słuchania swojej Duszy, jej pragnień i jej wskazówek. Nauka rozmowy z Duszą.

Kasia na kursie wskazywała drogę, oczyszczała blokady, uczyła jak samemu oczyszczać blokady, lęki, prowadziła, podnosiła – gdy upadałam, prowadziła do Źródła. Jestem wdzięczna ze Cię Kasiu znalazłam, jesteś wyjątkową osobą, cudownym nauczycielem, włączyłaś to co mi pomogło, czuję jakbym była zupełnie innym człowiekiem. w swoim czasie bez przymusu, z miłością, cały proces przemiany ukazał mi zupełnie inny obraz, inną siebie, inne otoczenie.

Jestem zupełnie kimś innym niż przed tym jak Ciebie spotkałam. To uczucie które zagościło we mnie, jest dla mnie darem, czymś wyjątkowym i cudownym. Mówisz Kasiu „wiecie jak mnie rozpłakać ze szczęścia”, nie Kasiu, to ja płaczę, ze szczęścia. Moja Dusza oczyszczona z klątwy stała się wolna! nie mogłam przebić się sama przez nią ,a Ty zabrałaś mi ją praktycznie w momencie. Czuję więcej, widzę więcej, mogę więcej. Co prawda, trochę czuje się, jak takie małe dziecko poznające świat na nowo, i mające tysiąc pytań do…, a co to ? a po co? a dlaczego?

Wiem, poznaje na nowo świat. Świat bez barier i ograniczeń, świat pełen
Miłości.

Kategorie: