Kiedyś pisałam „Zagubiona w przestrzeni, odchodzę w niepewności” dziś mówię głośno „Odnaleziona w przestrzeni, przychodzę z Miłością”

A gdy się dziś obudziłam, dostałam przekaz „już czas”. Więc i ja opiszę jak zmieniło się moje życie. Kasię poznałam, w momencie, gdy czas pokazał „uczeń znalazł nauczyciela”. Miałam, w swoim życiu wielu nauczycieli, wszyscy z nich przekazali mi lekcje, które przerabiałam, czasem w lepszy, a czasem w gorszy sposób. Do Kasi trafiłam na sesję terapeutyczną, później na Kurs. Oczyściła mi Ona moją linię rodową, oczyściła moje pole. Już tego samego dnia poczułam spokój duszy. Z dnia na dzień widziałam i widzę nadal efekty pracy z Kasią. Ustał lęk, strach. Przed poznaniem Kasi, bałam się o wszystko, dosłownie! Mogłabym powiedzieć, bałam się żyć. Strach o rodzinę, o to że zostanę sama, nie dam rady, o finanse, ciągłe zabieganie o akceptację innych, obwinienie losu za ciężkie życie… .

Dziś już tego nie ma. Już przed poznaniem Kasi, zajmowałam się pracą z Energią, jednak po sesji, przepływ tej Energii stał się intensywniejszy, bardziej wyczuwalny, szybszy (poprzez myśl). Moje sny, odczucia intuicyjne, odczyty z Kart, stały się wyraźne. Od wczoraj zaczęłam dostawać „pocztówki” z przekazami. Pod opieką Kasi, przerobiłam lekcje, które gdzieś ukryłam, zamiast przerobić je.
Zrozumiałam, że mogę żyć jako wolny człowiek, bez presji otoczenia. Zrozumiałam, że to ja mam siłę, a nie otoczenie mi ją daję. Nic złego się nie stanie, jeśli sama na to nie dam przyzwolenia. Wyrzekłam, się złości i gniewu na wszystko, co mnie spotkało, przemieniłam definicję problemu na zadanie do przerobienia w moim życiu, lekcje, które mają mi uświadomić i pomóc w zmianie na lepsze. Dziś jest tylko Spokój, Radość i Miłość. Dziękuję Kasiu, Z Miłością. Ewa

Serdecznie zachęcam, polecam. Kurs z Katarzyną to nowe odkrycie siebie, Duszy. To nauka Miłości bezwarunkowej do siebie, wszystkich i wszystkiego wokół nas. To nauka dawania i brania w równych proporcjach. Nauka równowagi w życiu, szacunku do siebie i innych. Nauka pokonywania trudności. Czas kursu, to czas przebywania pod opieką Katarzyny w niesamowitych wibracjach Energii. Czas odnajdywania siebie. Z Miłością

Kategorie: