Kurs Purity of Energy zmienił całkowicie mój sposób postrzegania siebie. Dzięki Katarzynie nauczyłam się, że szczęście jest tak naprawdę kwestią mojego wyboru i to ja decyduję, czy będę w życiu szczęśliwa, czy nie. Nie raz już wcześniej słyszałam te słowa na licznych warsztatach, na które chodziłam od dobrych paru lat, przeczytałam je też wiele razy w przeróżnych książkach. Niemniej jednak prawdziwy sens tych słów dotarł do mnie dopiero wtedy, kiedy wypowiedziała je Katarzyna. Myślę, że to dlatego, że Katarzyna nie mówi tak po prostu do nas, a do naszych dusz. Dlatego też wszystko, co przekazała nam na kursie było tak niezwykle transformujące, oczyszczające i ważne.

Na kursie nauczyłam się też brania odpowiedzialności za moje życie. Po latach uczestnictwa w przeróżnych warsztatach i kursach stałam się od nich zależna i złożyłam odpowiedzialność za swoje życie, szczęście i samopoczucie w rękach różnych nauczycieli czy szamanów. Wierzyłam, że oni wiedzą lepiej, co jest dla mnie dobre i każdą większą decyzję życiową konsultowałam z nimi. Jednocześnie stopniowo traciłam kontakt z samą sobą, swoją duszą, sercem i ciałem i co za tym idzie zaufanie do siebie. Dzięki Katarzynie odzyskałam wolność i własną moc, nauczyłam się komunikacji z samą sobą, swoją duszą i ciałem, a wzięcie odpowiedzialności za swoje życie spowrotem w swoje ręce spowodowało, że po latach znowu poczułam się silna. W czasie ośmiu tygodni kursu dostałam od siebie samej mnóstwo informacji i to tylko dzięki temu, że wreszcie zaczęłam słuchać samej siebie, bo jak codziennie powtarzała nam Katarzyna, wszystkie odpowiedzi są w nas. Nie w świecie zewnętrznym, nie u nauczycieli duchowych czy szamanów. One wszystkie są w naszym sercu i czekają, abyśmy się po nie do siebie zwrócili.

Z całego serca polecam kurs Katarzyny, to niesamowita podróż przez meandry własnej duszy i nieustanne odkrywanie siebie, często pełne niespodzianek. Kurs to również liczne narzędzia do pracy własnej, którymi podzieliła się z nami Katarzyna, jej cudowne medytacje i pełne miłości prowadzenie nas w zmianach w taki sposób, abyśmy czuli, że to my sami wykonujemy pracę nad sobą, a nie tylko jesteśmy beneficjentami jej działań. Kurs Katarzyny to wytężona praca nad sobą, często trudna, ale zawsze niezwykle satysfakcjonująca i uwalniająca.

Dziękuję z całego serca!

Kategorie: