Terapia Pure Sound

Razem z Katarzyną rozpoczynamy cykl medytacji dźwięku i słowa. Dźwięki Hanga rozbrzmiewają w tle terapeutycznych słów Katarzyny. Osobno stanowią instrument muzyczny i medytację słowa. Razem tworzą Pure Sound.

W ciszy i spokoju twojej przestrzeni podarujemy Ci to co kochamy. Dźwięk hanga o częstotliwości 432 hz, na którym gra Konrad i …uzdrawiająco – kojący głos Katarzyny, napełniający spokojem, wznoszący i budzący MIŁOŚĆ.

To głos, który podniesie Twoje wibracje i otworzy Cię na siebie i na naturalny stan jaki w sobie nosisz – SPOKÓJ i HARMONIĘ.

To stan twojej wewnętrznej CISZY.

Dzięki oddziaływaniu wibracji głosu Katarzyny zejdziesz oddechem właśnie do tego miejsca w Tobie, gdzie wszystko jest SPOKOJEM.

Pierwszym koncertem rozpoczynamy cykl spotkań. Dziś pokażemy Ci jak działa ODDECH i jaką MOC nosisz w sobie… Zapraszamy Ciebie z serca, dołącz i bądź dziś tu z nami.

Nadejdą takie czasy, kiedy choroba nie będzie określana w taki sposób w jaki robią to dziś lekarze i psycholodzy, lecz o chorym człowieku będzie się mówić słowami muzyków, jak o rozstrojonym pianinie

Rudolf Steiner

muzykoterapia bioenergoterapia pure sound do uzdrawiania dzwiękiem

W holistycznym ujęciu naszego świata należy przyjrzeć się całemu naszemu środowisku. Także dźwiękom, które nas otaczają. Czy zauważyłaś, że słuchając większości utworów np w radiu muzyka dudni, jest głośna, agresywna i (przynajmniej mnie) kłuje w głowie. To co słyszysz to utwory strojone w częstotliwości 440 Hz.

Częstotliwość 440 Hz została wprowadzona po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w 1917 roku z inicjatywy Rockefellerów, a następnie w 1939 roku Anglia i Niemcy wprowadziły standaryzację 440 Hz jako ISO 16 dla strojenia wszystkich instrumentów.

Efekt? Rozstrojenie człowieka.

Człowiek w większości składa się z wody. Jeżeli do wody wprowadzimy nieharmoniczną częstotliwość w wodzie powstaje chaos. W tym momencie zakłócając naturalną pamięć wody negatywnie wpływamy na nasze ciało, narządy, komórki i DNA. Ostatecznie doprowadza to osłabienia naszego organizmu.

Dużo wcześniej używana była pitagorejska skala 432 Hz. Wielu muzyków propaguje powrót do naturalnej skali 432Hz. Strój 432 Hz jest cichszy, ale cieplejszy, czystszy i łagodniejszy, i harmonizuje z naszym ciałem.

Wszystkie dźwięki natury mają częstotliwość 432 Hz. Śpiew ptaków, szum morza, szum liści na drzewach. Jeden polski muzyk zrobił eksperyment, w którym poszedł ze swoją gitarą nastrojoną na 440 Hz do lasu i zaczął grać. Po chwili śpiew ptaków ustał, a sam muzyk poczuł, że jest sam w lesie. Następnego dnia muzyk poszedł ponownie do lasu, tym razem z gitarą nastrojoną na 432 Hz. Zdziwiło go bardzo, kiedy okazało się, że śpiew ptaków nie zniknął, a nawet w toku grania miał wrażenie, że ptaków przybyło.

Dźwięk dociera do naszego wnętrza, do naszych komórek. Komórki dostrajają się do częstotliwości, którą im wysyłamy. Naturalna częstotliwość dźwięku powoduje, że zdrowe komórki wzmacniają się, a chore regenerują.

Co jest interesujące w przypadku komórek nowotworowych określone częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad  i te pękają. Ten fakt potwierdziły przeprowadzone we Francji w 1981 roku badania. W badaniu na Uniwersytecie w Paryżu poddano obserwacji komórki nowotworowe. Zastosowano rosnącą częstotliwość dźwięków skali od C 256 Hz do C 512 Hz. Przy 400 Hz do 480 Hz, komórki rakowe nie wytrzymują intensywności oraz zmiany drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone.

Polecam dostrojenie się do częstotliwości 432 Hz i innych naturalnych częstotliwości pitagorejskich. Załączam plik ze sprawdzoną muzyką relaksacyjną zestrojoną na 432 Hz. Miłego słuchania:

Pobierz muzykę dostrojoną do 432 Hz

Plik mp3 zawiera w sobie częstotliwość 432 Hz. Kliknij w przycisk i pobierz plik na swoje urządzenie:

Pobierz mp3

Pure Sound w terapii

Bioenergoterapia wykorzystywana jest w muzykoterapii i leczeniu dźwiękiem

Pure Sound to nowy typ terapii Pure wykorzystujący dźwięk do uzdrawiania. W tym celu wykorzystujemy specjalny instrument – Hang, którego dźwięk został specjalnie zestojony z naturalną częstotliwością 432 Hz. Dźwięki grane przez terapeutę harmonizują ciało i duszę człowieka. Dodatkowo terapeuta w tle dokonuje czynności uzdrawiania łącząc terapię z muzykoterapią.

Muzykoterapia na żywo jest świetną metodą uzdrawiania bioenergoterapią na odległość

Cotygodniowe transmisje na żywo

Konrad i Katarzyna będą raz w tygodniu na żywo transmitować krótki koncert z gry na hangu. Kilka minut gry z intencją najwyższego dobra osób słuchających, relaksu, odprężenia i wyciszenia.

Bioenergoterapia jest skuteczną metodą uzdrawiania w muzykoterapii i arteterapii Pure Sound

Terapie dźwiękowe 

Hang wystrojony do częśtotliwości 432Hz powoduje wyrównanie naturalnej wibracji w człowieku. W połączeniu z metodą Pure Katarzyny Hojan otrzymujemy nową metodę terapeutyczną z użyciem muzyki.

Muzykoterapia wykorzystuje bioenergoterapię Pure Sound do uzdrawiania za pomocą dźwięku

Płyty z nagraniami

Specjalnie dla Was będziemy nagrywać wybrane utwory, które utworzą samodzielną płytę. Utwory nagrywane w intencji najwyższego dobra osób słuchających będą wyciszały, odprężały, leczyły i oczyszczały.