Zaloguj się do swojego konta:

Chcesz zobaczyć nasze zdjęcia i posty? Kliknij w jedną z ikon i przejdź do Facebooka lub Instagrama.

Back to Top

Terapia Pure Soul

Terapia PURE SOUL przyszła do mnie gdy pracowałam ze swoją Duszą gdy jeszcze mieszkaliśmy w Bydgoszczy

Moja Dusza odpowiedziała na pytania jak pracować z Polem człowieka.

Pokierowała mną krok po kroku. Pokazały mi się wizje/obrazki i tłumaczenie poszczególnych kroków.

Ufam im całkowicie.

Kolejne potwierdzenie mocy i zasadności tej terapii dostałam już na Filipinach i to było mocne doświadczenie.

Jestem twórcą tej terapii.

To proces wieloetapowy, choć przy otwarciu się na niego i zaufaniu może trwać około 30 minut, zdarzają się też dłuższe terapie.

Terapia może zostać przeprowadzona na odległość z wykorzystaniem dogodnego dla Ciebie komunikatora, słuchawek i Twojego bezpiecznego i spokojnego miejsca.

W początkowej fazie terapii nawiązujemy kontakt – przeprowadzona zostaje diagnostyka, ustalamy jaki będzie temat oczyszczania. W terapii pracuję z Twoją podświadomością wprowadzając Cię w delikatny stan wyciszenia, relaksacji.

Do uzdrawiania używam dźwięku specjalnego dzwonka, harmonizując zmiany w ciele i Duszy. W trakcie całego procesu warto by ciało było przykryte, dzieją się mocne procesy i często obniża się temperatura przez leżenie w bezruchu.

Pierwszy dzień terapii ma charakter inicjujący zmiany, to czas głębokich oczyszczeń. Tego dnia spotkanie może trwać od 30 minut do godziny, choć zdarzają się i 3 godzinne sesje.

Jesteś unikatowa, twoja terapia też taka będzie.

Po zabiegu proszę byś odpoczęła parę minut, dała sobie czas dla siebie, częstym efektem ubocznym jest błogi sen.

Przez sześć kolejnych dni po terapii jesteśmy w codziennym kontakcie: messenger, sms, w tym czasie doczyszczam pozostałe elementy, które pojawiły się po usunięciu głębokich traum, klątw, a nawet demonów.

Proces układania w terapiach z demonami, często przedłużam, tak bym miała pewność, że wszystko zadziało się dla twojego najwyższego dobra.

Bywa tak, że dzień po zabiegu odczuwasz niczym stan grypowy. To naturalne, a nawet pożądane. Twoja energetyka układa się, podświadomość uczy się działać bez usuniętych wzorców… Nowe życie. Nowa szansa. Nowa TY!

Terapia może zostać przeprowadzona na odległość z rewelacyjnymi skutkami

Leczenie agresji

Agresja, która prowadzi do izolacji i samotności społecznej, może być skutkiem zaburzeń energetycznych na głębokich warstwach różnych poziomów.

Chociaż ludzie często przechodzą konwencjonalne terapie, te terapie nie pomagają. Długotrwałe rozdrapywane rany nie wspierają powrotu do zdrowia, ale interes terapeuty.

Agresja może mieć kilka przyczyn:
– traumy z poprzednich inkarnacji, które dusza zdecydowała się pracować na tym etapie
– energetyczne, demoniczne ataki (powszechne u dzieci urodzonych z cesarskim cięciem)
– głębokie rany w domu, po obu stronach (mężczyzna i kobieta)

Warto się tym zająć. Zobacz problem. Odchylenie może spowodować trwałe zmiany emocjonalne i nieporozumienia z duszą. W naszym gabinecie pomagamy odzyskać spokój duszy i ciała. Uzdrawianie jest fizycznie bezbolesne i stosunkowo w krótkim czasie.

PS. Z całego serca dziękujemy Jakubowi i Małgosi, że pozwolili nam wejść w ich intymność i wyrazili zgodę na udział w tym filmie. Kochani – dziękuję!

Leczenie samotności

Samotność jest jak izolacja od świata zewnętrznego.

Aby tego uniknąć, postanawiamy pozostać w grupach podobnych osób. Szukamy potwierdzenia, że pasujemy do reszty, że jesteśmy uniwersalni.

Jak to jest w rzeczywistości?

Jesteśmy UNIKALNI. Każda komórka naszego ciała jest wyjątkowa, nasze odciski palców są wyjątkowe same w sobie. Zostaliśmy stworzeni jako cud i dopiero gdy uświadomimy sobie naszą wspaniałość, nie potrzebujemy akceptacji innych, aby być szczęśliwymi. W chwili, gdy znajdziemy drogę do naszego wnętrza, skupiamy się na sobie – na naszych własnych prawdach. Uczymy się wzrastać i kwitnąć jak niezależna róża. Odrzucamy bycie bluszczem – przecież nie musimy się wspinać! Podświadomie staramy się być wyjątkową osobą. Posłuchaj mego głosu.

Film jest autentycznym przypadkiem , w którym użyta została terapia Pure Soul.

Dziewczyna biegła przez życie szukając siebie w grupie. Poszukiwanie akceptacji, zrozumienia. Pracowała bardzo ciężko, by utopić siebie w pustce. Jeżeli pojawiali się byli znajomi, to relacje były krótkie i płytkie.

Podczas przeprowadzenia terapii Pure Soul usunęłam blokadę na poszczególnych płaszczyznach Pola. Oczyściłam stare wzory i wzory, które wypełniała młoda osoba – w tym miejscu zbudowała własne życie.

Otworzyłam Samoświadomość, która była również konsekwencją naszych wcześniejszych działań. Napełniłam jej duszę i ciało spokojem.Jej wibracje automatycznie wzrosły – stąd rezygnacja z jedzenia mięsa, zwiększona wrażliwość i percepcja prawdy w drugiej osobie.

Kobieta zaczyna swoje drugie życie – będziemy razem, bo ta terapia wymaga dłuższego wsparcia. Dziś widzę ogromną zmianę w jej życiu, ciele i umyśle.

Z całego serca dziękujemy Ci za Twoją drogę i zgodę na nagranie filmu.

Zachęcamy do zadawania pytań w wiadomościach prywatnych.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie – zapraszamy. 

Jeśli chcesz mieć wyjątkowy film o sobie, spełnimy Twoje potrzeby.

Aby skorzystać z terapii Pure Soul kliknij w zdjęcie