Wykonujemy ją od ponad 2 lat.
Z uwagi, że odbywa się w Twojej przestrzeni czujesz się komfortowo ze swoimi emocjami. To terapia często wybierana przez ludzi, dla których anonimowość i osobista intymność jest niezwykle ważna.
Nie pytamy o nazwisko i czym się zajmujesz, skupiamy się na temacie z jakim się do nas zgłaszasz.
W tej terapii nie wykonujemy regresu do traumatycznego zdarzenia, nie opowiadasz nam szczegółów, nie rozdrapujemy ran jak w trakcie konwencjonalnych terapii.
Wszystko odbywa się dla Ciebie bezstresowo i bezboleśnie, a jedyne co masz zrobić to oddychać 

Przypadek Aleksandry:
„Poprosiłam Katarzynę o pomoc w dość nieoczywistej sprawie. Poprosiłam o wyleczenie moich pryszczy na twarzy . Choć jestem po trzydziestym roku życia był to dla mnie wielki problem, wstydziłam się swojej twarzy , zakrywałam kilogramem makijażu, czułam się niekomfortowo.
Dodam, że próbowałam chyba wszystkiego – od dermatologa i leków poprzez różne preparaty ziołowe , wyciągi, kremy, maście. Pryszcze zawsze wracały.
Katarzyna przeprowadziła ze mną jedną terapię przez telefon:
zadała kilka pytań, poczyściła i usunęła przyczynę mojego problemu. Wszystko trwało 30 minut. Bezbolesnej terapii.
Od tamtej terapii minął ponad miesiąc, a ja pierwszy raz od baaaardzo dawna nie wstydzę się wyjść bez makijażu na ulicę . Moja skóra wraca do normy, goją się blizny potrądzikowe, małe rany skórne.
Już nie wydaję wielu pieniędzy na leki, które nie przynosiły efektów.
Bardzo dziękuję za ten cud.
Po raz kolejny przekonuję się, ze energia naprawdę nie zna granic czy kilometrów. Dziękuję, bardzo dziękuję Katarzyno  Aleksandra”
Jesteś zainteresowany? Napisz do nas.

Terapia to:
Telefoniczna rozmowa w czasie której
– dokonuję diagnozy otwierając Twoje Pole energoinformacyjne
– przeprowadzam bezbolesny dla ciebie zabieg. Zdarzają się emocje, łzy i oczyszcza się ciężar, który nosiłeś przez wiele lat.
– dostajesz Odczyt Duszy (przykładowe znajdziesz w Notatkach na naszym fp). On jest opisem przeżytych sytuacji i w obrazowy sposób pokazuje zmieniające się zdarzenia. Często jest wskazówką na przyszłość płynącą prosto z Duszy.
– przez 7 następnych dni jesteśmy w kontakcie i na bieżąco analizujemy to co się dzieje, jeśli pojawia się taka potrzeba oczyszczam to co się objawiło w trakcie zmian.
Jeśli zastanawiasz się czy Twój temat kwalifikuje się do terapii, napisz do nas.

#purityofenergy #pureart #conradhoyan #katarzynahojan #catherinehoyan #process #change#purification #energy #meditation #love #developmentpersonal #alternativemedicine #reiki#changeyourlife #healthyholistic #mindfulness #puresoul


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *