Zaloguj się do swojego konta:

Chcesz zobaczyć nasze zdjęcia i posty? Kliknij w jedną z ikon i przejdź do Facebooka lub Instagrama.

Back to Top

Muzyka Medytacyjna

Rytm Ciała

Złoto Traków

Rytm Duszy

Razem z Katarzyną rozpoczynamy cykl medytacji dźwięku i słowa. Dźwięki Hanga rozbrzmiewają w tle terapeutycznych słów Katarzyny. Osobno stanowią instrument muzyczny i medytację słowa. Razem tworzą Pure Sound.

W ciszy i spokoju twojej przestrzeni podarujemy Ci to co kochamy. Dźwięk hanga o częstotliwości 432 hz, na którym gra Konrad i …uzdrawiająco – kojący głos Katarzyny, napełniający spokojem, wznoszący i budzący MIŁOŚĆ.

To głos, który podniesie Twoje wibracje i otworzy Cię na siebie i na naturalny stan jaki w sobie nosisz – SPOKÓJ i HARMONIĘ.

To stan twojej wewnętrznej CISZY.

Dzięki oddziaływaniu wibracji głosu Katarzyny zejdziesz oddechem właśnie do tego miejsca w Tobie, gdzie wszystko jest SPOKOJEM.

Pierwszym koncertem rozpoczynamy cykl spotkań. Dziś pokażemy Ci jak działa ODDECH i jaką MOC nosisz w sobie… Zapraszamy Ciebie z serca, dołącz i bądź dziś tu z nami.

Nadejdą takie czasy, kiedy choroba nie będzie określana w taki sposób w jaki robią to dziś lekarze i psycholodzy, lecz o chorym człowieku będzie się mówić słowami muzyków, jak o rozstrojonym pianinie

Rudolf Steiner

W holistycznym ujęciu naszego świata należy przyjrzeć się całemu naszemu środowisku. Także dźwiękom, które nas otaczają. Czy zauważyłaś, że słuchając większości utworów np w radiu muzyka dudni, jest głośna, agresywna i (przynajmniej mnie) kłuje w głowie. To co słyszysz to utwory strojone w częstotliwości 440 Hz.

Częstotliwość 440 Hz została wprowadzona po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w 1917 roku z inicjatywy Rockefellerów, a następnie w 1939 roku Anglia i Niemcy wprowadziły standaryzację 440 Hz jako ISO 16 dla strojenia wszystkich instrumentów.

Efekt? Rozstrojenie człowieka.

Człowiek w większości składa się z wody. Jeżeli do wody wprowadzimy nieharmoniczną częstotliwość w wodzie powstaje chaos. W tym momencie zakłócając naturalną pamięć wody negatywnie wpływamy na nasze ciało, narządy, komórki i DNA. Ostatecznie doprowadza to osłabienia naszego organizmu.

Dużo wcześniej używana była pitagorejska skala 432 Hz. Wielu muzyków propaguje powrót do naturalnej skali 432Hz. Strój 432 Hz jest cichszy, ale cieplejszy, czystszy i łagodniejszy, i harmonizuje z naszym ciałem.

Wszystkie dźwięki natury mają częstotliwość 432 Hz. Śpiew ptaków, szum morza, szum liści na drzewach. Jeden polski muzyk zrobił eksperyment, w którym poszedł ze swoją gitarą nastrojoną na 440 Hz do lasu i zaczął grać. Po chwili śpiew ptaków ustał, a sam muzyk poczuł, że jest sam w lesie. Następnego dnia muzyk poszedł ponownie do lasu, tym razem z gitarą nastrojoną na 432 Hz. Zdziwiło go bardzo, kiedy okazało się, że śpiew ptaków nie zniknął, a nawet w toku grania miał wrażenie, że ptaków przybyło.

Dźwięk dociera do naszego wnętrza, do naszych komórek. Komórki dostrajają się do częstotliwości, którą im wysyłamy. Naturalna częstotliwość dźwięku powoduje, że zdrowe komórki wzmacniają się, a chore regenerują.

Co jest interesujące w przypadku komórek nowotworowych określone częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad  i te pękają. Ten fakt potwierdziły przeprowadzone we Francji w 1981 roku badania. W badaniu na Uniwersytecie w Paryżu poddano obserwacji komórki nowotworowe. Zastosowano rosnącą częstotliwość dźwięków skali od C 256 Hz do C 512 Hz. Przy 400 Hz do 480 Hz, komórki rakowe nie wytrzymują intensywności oraz zmiany drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone.

Polecam dostrojenie się do częstotliwości 432 Hz i innych naturalnych częstotliwości pitagorejskich.