Zaloguj się do swojego konta:

Chcesz zobaczyć nasze zdjęcia i posty? Kliknij w jedną z ikon i przejdź do Facebooka lub Instagrama.

Back to Top

Kurs Pracy z Twoją Duszą

Informacja dla uczestniczek biorących udział w kursie – skontaktuj się z Katarzyną mailowo pod adresem: hojan@purityofenergy.com

Kurs pracy z Twoją Duszą jest pierwszym krokiem na drodze rozumienia siebie i świata zewnętrznego przez pryzmat pracy z energią, samoświadomością i odpowiedzialnością własnych wyborów.

To kursy S A M O D Z I E L N O Ś C I.

Samodzielności w szerokim zakresie, w wielu aspektach:

 • samodzielne podejmowanie decyzji
 • samodzielne decydowanie o swoim życiu
 • samodzielne dysponowanie swoją energią
 • bycie niezależnym od świata i innych ludzi

Mottem kursu jest zdanie zawierające wszystko:

Wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

Pracujemy od pierwszego do ostatniego dnia kursu.

Wykłady odbywają się w poniedziałki na platformie zoom, a wszystkie działania w zamkniętej grupie kursowej.

Przez cały czas kursu jestem do twojej dyspozycji wspierając cię w twoich procesach wiedzą i energią.

Wszystkie odpowiedzi są w Tobie, na pytania już zadane i te jeszcze nie zadane.

W Tobie jest Cząstka Boskości, Kryształ Światła wiekuistego, Boski Promień, Boża Iskra, Źródło Mądrości i Ocean Miłości.

Gdy uświadomisz to sobie możesz wziąć we własne ramiona całe swoje życie. Utulić je i kreować co dnia, najpiękniej, dla siebie, z ogromem świetlistej miłości.

Jednak zanim to nastąpi…

Na kursie uczę Cię U K O C H A N I A siebie – wiele z nas w drodze do dziś doznało traum, jest DDA, jest po molestowaniu, po odrzuceniu przez rodziców.

To generuje ogromne pokłady smutku i odrzucenia siebie.

Autoagresji objawiającej się chorobami Duszy (depresja, uzależnienie) i ciała (otyłość, choroby autoimmunologiczne).

To droga wymagająca, ale patrząc na efekty osób, które ją przeszły pełna przygód, radości i kończąca się laurem zwycięstwa miłości nad strachami.

Bywa tak, że na tym kursie ktoś pierwszy raz słyszy: kocham Cię.

Bywają łzy szczęścia, zachwytu, zadziwienia.

Uczę Cię własnej S P R A W C Z O Ś C I w dostrzeganiu cudów wynikających z nauczenia się jaką moc mają Twoje świadome myśli i działania.

Właśnie TY masz klucze do swojej Duszy i serca.

Ja tylko nauczę Cię jak otwierać zamek i drzwi do siebie, a później zaczną dziać się cuda. Pokazuję Ci, że jesteś stworzycielem C U D U.

Człowiek w poszukiwaniu siebie szuka odpowiedzi na zewnątrz. Pyta Boga, aniołów, szuka znaków na niebie i ziemi. Zapomina, że te wszystkie rzeczy, których szuka ma w sobie.

Cała boskość jest skumulowana w nas samych. Wystarczy, że się na chwilę zatrzymasz i posłuchasz siebie. Uczciwie ze sobą porozmawiasz.

Staniesz w S W O J E J  P R A W D Z I E.

Pozwolisz dojść do głosu Duszy/Intuicji i Sercu. Prowadzę Cię drogą do zrozumienia podstawowych praw działania E N E R G I I i daję Ci N A R Z Ę D Z I A do zobaczenia tych mechanizmów i nieograniczonej pracy z nimi.

Wiedząc jak to działa będziesz miała możliwość samodzielnego wyboru dalszej drogi rozwoju.

Gdy patrzę jak moje uczennice i uczniowie rozwijają się i idą dalej, moje serce rośnie z dumy.

Niezależność, siła w sobie rozwija się, gdy człowiek jest wypełniony miłością do siebie.

Bez uzależnień od nikogo i niczego. I to jest cel, droga i nadzieja – życie we własnej miłości.

Dzięki temu dokonasz świadomych wyborów jeśli chodzi o partnera, pracę, wychowywanie dzieci.

Przez cały czas kursu jestem z Tobą. Wspieram wiedzą, słowem, E N E R G I Ą, miłością.

Utulam do serca i stawiam na nogi, byś w swojej sile samodzielnie żyła najlepiej, najpiękniej.

Jestem uczciwa i mówię jeśli widzę, że oszukujesz siebie – to daje Ci możliwość podjęcia decyzji czy chcesz żyć w swojej prawdzie czy w lukrowanej fikcji. Ja akceptuję Twoje decyzje.

Tego się nie da opisać słowami, tę zmianę warto poczuć w sobie.

To też gwarantuje, że kurs jest unikatowy.

Nawet jeśli ktoś skopiuje słowa to nie będzie w nim energii i intencji Katarzyny.

Kurs pracy ze swoją Duszą jest dedykowany:

 • każdemu który szuka
 • każdemu, który zgubił… sens życia, ciszę, siebie…
 • każdemu, który znalazł i chce to usystematyzować
 • nauczycielom, którzy chcą na chwilę wyjść z tej roli i doświadczyć unikatowego. Znaleźć inspirację i wskazówkę dla siebie i swojej praktyki.
 • Zgubiłaś cel w życiu i masz wrażenie, że pracujesz tylko dla zarabiania pieniędzy…
 • Zostałaś w pustym domu, bo dzieci się wyprowadziły.
 • Wszystkie relacje się rozsypują i szukasz partnera.
 • Masz wrażenie, że świat o Tobie zapomniał i wszyscy Cię oszukują…
 • Czujesz wewnętrzny smutek i nie wiesz skąd on pochodzi.
 • Czujesz, ze czegoś Ci w życiu brakuje, a nie wiesz co to jest.
 • Masz poczucie, że coś jest nie tak, choć wszyscy wokół nic nie widzą
 • Zrobiłaś już wiele kursów a i tak dalej szukasz siebie….
 • Masz poczucie ze wszystko jest bez sensu…

Kurs jest dla wybranych osób i ufamy Energii Źródła, że przyprowadzi do nas tylko tych, którzy dla ich najwyższego dobra skorzystają.

Posłuchaj wypowiedzi uczestników kursów:

przeczytaj o kursie w recenzjach od uczestników i uczestniczek:

Czuję więcej, widzę więcej, mogę więcej.

Kurs okazał się ekscytującym przeżyciem. Sześć tygodni spędzonych pod opieka i prowadzeniem Katarzyny, to czas diametralnej zmiany. Zmiany siebie, zmiany postrzegania otoczenia i wszystkiego i wszystkich wokół siebie. To czas pracy nad sobą. Czas pracy na bardzo wysokich wibracjach, których odczuwanie jest niesamowitym przeżyciem. To czas nauki kochania siebie. Czas dostrzegania siebie i nauki kształtowania z Miłością swojego życia dla dobra najwyższego. Nauka słuchania swojej Duszy, jej pragnień i jej wskazówek. Nauka rozmowy z Duszą. Kasia na kursie wskazywała drogę, oczyszczała blokady, uczyła jak samemu oczyszczać blokady, lęki, prowadziła, podnosiła – gdy upadałam, prowadziła do Źródła. Jestem wdzięczna ze Cię Kasiu znalazłam. Jesteś wyjątkową osobą i cudownym nauczycielem. Jestem zupełnie kimś innym niż przed tym jak Ciebie spotkałam. To uczucie które zagościło we mnie, jest dla mnie darem, czymś wyjątkowym i cudownym. Mówisz Kasiu „wiecie jak mnie rozpłakać ze szczęścia”, nie Kasiu, to ja płaczę, ze szczęścia. Czuję więcej, widzę więcej, mogę więcej.

Alicja

Nauczyłam się komunikacji ze swoją duszą i ciałem

Kurs Purity zmienił całkowicie mój sposób postrzegania siebie. Dzięki Katarzynie nauczyłam się, że szczęście jest tak naprawdę kwestią mojego wyboru. To ja decyduję, czy będę w życiu szczęśliwa, czy nie. Wszystko, co przekazała na kursie było tak niezwykle transformujące, oczyszczające i ważne. Na kursie nauczyłam się też brania odpowiedzialności za moje życie. Dzięki Katarzynie odzyskałam wolność i własną moc, nauczyłam się komunikacji z samą sobą, swoją duszą i ciałem. Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie spowodowało, że po latach znowu poczułam się silna. W czasie sześciu tygodni kursu dostałam od siebie samej mnóstwo informacji, dzięki temu, że wreszcie zaczęłam słuchać samej siebie. Wszystkie odpowiedzi są w nas, w naszym sercu i czekają, abyśmy po nie sięgnęli. Z całego serca polecam kurs Katarzyny, to niesamowita podróż przez meandry własnej duszy i nieustanne odkrywanie siebie, często pełne niespodzianek. Kurs to również liczne narzędzia do pracy własnej, którymi podzieliła się z nami Katarzyna, jej cudowne medytacje i pełne miłości prowadzenie nas w zmianach. Kurs Katarzyny to wytężona praca nad sobą, często trudna, ale zawsze niezwykle satysfakcjonująca i uwalniająca. Dziękuję z całego serca!

Anna

Dostałam narzędzia do duchowego rozwoju

Jako uczestniczka kursu szczerze – polecam. Nie tylko dlatego, że wiele sie nauczylam, ale przedewszystkim dlatego, że odbywa sie to pod opieką niesamowitej healingerki Katarzyny. Przez 6 tygodni jest się dzięki niej na niesamowitych wibracjach. Katarzyna z miłością i cierpliwoscią uczy nas oraz daje nam narzędzia do osobistego duchowego rozwoju. Ja personalnie chłone każde Kasi słowo i choć przez dłuższą cześć zajęć nie przykładałam się należycie do zadań domowych to jednak w połowie kursu odczułam zmianę. Już sama ta energia, ta Katarzyny energia oraz jej metody prowadzenia tego seminarium sprawily że RUSZAM.

Joanna

Ewa o kursie Pracy z Duszą

Kasię poznałam, w momencie, gdy czas pokazał „uczeń znalazł nauczyciela”. Przed poznaniem Kasi, bałam się o wszystko, dosłownie! Mogłabym powiedzieć, bałam się żyć. Strach o rodzinę, o to że zostanę sama, nie dam rady, o finanse, ciągłe zabieganie o akceptację innych, obwinienie losu za ciężkie życie… Zrozumiałam, że mogę żyć jako wolny człowiek, bez presji otoczenia. Wyrzekłam, się złości i gniewu na wszystko, co mnie spotkało. Przemieniłam definicję problemu - na zadanie do przerobienia w moim życiu. Dziś jest tylko Spokój, Radość i Miłość. Kurs z Katarzyną to nowe odkrycie siebie i swojej Duszy. To nauka Miłości bezwarunkowej do siebie, wszystkich i wszystkiego wokół nas. To nauka dawania i brania w równych proporcjach. Nauka równowagi w życiu, szacunku do siebie i innych. Nauka pokonywania trudności. Czas kursu, to czas przebywania pod opieką Katarzyny w niesamowitych wibracjach Energii. Czas odnajdywania siebie.

Ewa

Polecam tę wspaniałą nauczycielkę każdemu

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie prowadzonym przez Katarzynę i z całego serca polecam tę wspaniałą nauczycielkę każdemu.

Kinga J

Jak wziąć udział w kursie?

TRWA NABÓR NA KURS od 27 września do 1 listopada 2021

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość ze zgłoszeniem na fp Purity:

KLIKNIJ TUTAJ

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłacenie wartości kursu wynoszącej 1800 zł. 

 

Płatność może zostać rozłożona na raty, ale ostatnia rata musi zostać uiszczona przed rozpoczęciem kursu.

Możesz też skorzystać z naszego sklepu internetowego i dokonać płatności online