Kurs bioenergoterapii

Kurs bioenergoterapii zwiększa samoświadomość i prowadzony jest w formie onlineKurs Bioenergoterapii Poziom Pierwszy jest pierwszym krokiem na drodze rozumienia siebie i świata zewnętrznego przez pryzmat pracy z energią, samoświadomością i odpowiedzialnością własnych wyborów.

Kurs bioenergoterapii został przygotowany na bazie wieloletniej praktyki bioenergoterapeutki Katarzyny Hojan jako bioterapeuty, nauczyciela i człowieka.
I ona osobiście prowadzi ten kurs samoświadomości.
Katarzyna używając zwykłych słów prostego języka uczy nas jak działają prawa wszechświata. Jak znaleźć drogę do siebie samego i drugiego człowieka. W jaki sposób nawiązać kontakt ze swoją intuicją i korzystać z dobrodziejstw tej wiedzy w dniu codziennym.

Każdy kontakt z Nią to praca na jej wysokich wibracjach, które podnoszą człowieka z kolan i otwierają dostęp do energii, wiedzy i samoświadomości.

Jestem uczciwa i mówię jeśli widzę, że oszukujesz siebie – to daje Ci możliwość podjęcia decyzji czy chcesz żyć w swojej prawdzie czy w lukrowanej fikcji. Ja akceptuję Twoje decyzje.

Tego się nie da opisać słowami, tą zmianę warto poczuć w sobie.

To też gwarantuje, że kurs bioenergoterapii jest unikatowy.
Nawet jeśli ktoś skopiuje słowa to nie będzie w nim energii i intencji Katarzyny.

Kurs bioenergoterapii jest dedykowany:

 • każdemu który szuka
 • każdemu, który zgubił… sens życia, ciszę, siebie…
 • każdemu, który znalazł i chce to usystematyzować
 • nauczycielom, którzy chcą na chwilę wyjść z tej roli i doświadczyć unikatowego. Znaleźć inspirację i wskazówkę dla siebie i swojej praktyki.
 • Zgubiłaś cel w życiu i masz wrażenie, że pracujesz tylko dla zarabiania pieniędzy…
 • Zostałaś w pustym domu, bo dzieci się wyprowadziły.
 • Wszystkie relacje się rozsypują i szukasz partnera.
 • Masz wrażenie, że świat o Tobie zapomniał i wszyscy Cię oszukują…
 • Czujesz wewnętrzny smutek i nie wiesz skąd on pochodzi.
 • Czujesz, ze czegoś Ci w życiu brakuje, a nie wiesz co to jest.
 • Masz poczucie, że coś jest nie tak, choć wszyscy wokół nic nie widzą
 • Zrobiłaś już wiele kursów a i tak dalej szukasz siebie….
 • Masz poczucie ze wszystko jest bez sensu…

Kurs bioenergoterapii jest dla wybranych osób i ufamy Energii Źródła, że przyprowadzi do nas tylko tych, którzy dla ich najwyższego dobra skorzystają.


Posłuchaj wypowiedzi uczestników pierwszej edycji kursu bioenergoterapii.

oraz drugiej edycji kurs bioenergoterapii pierwszego stopnia:

oraz przeczytaj o kursie bioenergoterapii w recenzjach od uczestników i uczestniczek:

Uczestniczka kursu bioenergoterapii opowiada swoje wrażenia z rozwoju samoświadomości i duchowości

Kiedyś pisałam „Zagubiona w przestrzeni, odchodzę w niepewności” dziś mówię głośno „Odnaleziona w przestrzeni, przychodzę z Miłością”

A gdy się dziś obudziłam, dostałam przekaz „już czas”. Więc i ja opiszę jak zmieniło się moje życie. Kasię poznałam, w momencie, gdy czas pokazał „uczeń znalazł nauczyciela”. Miałam, w swoim życiu wielu nauczycieli, wszyscy z nich przekazali mi lekcje, które przerabiałam, czasem w lepszy, a czasem w gorszy sposób. Do Kasi trafiłam na sesję terapeutyczną, później na Kurs. Oczyściła mi Ona moją linię rodową, oczyściła moje pole. Już tego samego dnia poczułam spokój duszy. Z dnia na dzień widziałam i widzę nadal efekty pracy z Kasią. Ustał lęk, strach. Przed poznaniem Kasi, bałam się o wszystko, dosłownie! Mogłabym powiedzieć, bałam się żyć. Strach o rodzinę, o to że zostanę sama, nie dam rady, o finanse, ciągłe zabieganie o akceptację innych, obwinienie losu za ciężkie życie… .

Dziś już tego nie ma. Już przed poznaniem Kasi, zajmowałam się pracą z Energią, jednak po sesji, przepływ tej Energii stał się intensywniejszy, bardziej wyczuwalny, szybszy (poprzez myśl). Moje sny, odczucia intuicyjne, odczyty z Kart, stały się wyraźne. Od wczoraj zaczęłam dostawać „pocztówki” z przekazami. Pod opieką Kasi, przerobiłam lekcje, które gdzieś ukryłam, zamiast przerobić je.
Zrozumiałam, że mogę żyć jako wolny człowiek, bez presji otoczenia. Zrozumiałam, że to ja mam siłę, a nie otoczenie mi ją daję. Nic złego się nie stanie, jeśli sama na to nie dam przyzwolenia. Wyrzekłam, się złości i gniewu na wszystko, co mnie spotkało, przemieniłam definicję problemu na zadanie do przerobienia w moim życiu, lekcje, które mają mi uświadomić i pomóc w zmianie na lepsze. Dziś jest tylko Spokój, Radość i Miłość. Dziękuję Kasiu, Z Miłością. Ewa

Serdecznie zachęcam, polecam. Kurs z Katarzyną to nowe odkrycie siebie, Duszy. To nauka Miłości bezwarunkowej do siebie, wszystkich i wszystkiego wokół nas. To nauka dawania i brania w równych proporcjach. Nauka równowagi w życiu, szacunku do siebie i innych. Nauka pokonywania trudności. Czas kursu, to czas przebywania pod opieką Katarzyny w niesamowitych wibracjach Energii. Czas odnajdywania siebie. Z Miłością

Ewa o kursie

Ania opisuje swoją sytuację po kursie bioenergoterapii i samoświadomości prowadzonego przez Katarzynę Hojan

Kochani, Chciałabym podzielić się z wami moimi odczuciami po przebytym Kursie pod opieką i prowadzeniem Katarzyny Purity of Energy na poziomie pierwszym.

Przed kursem moje uczucia wirowały w zawrotnym tempie, ekscytacja była niesamowita. I było to prawdziwe. Kurs okazał się ekscytującym przeżyciem. Osiem tygodni spędzonych pod opieka i prowadzeniem Katarzyny, to czas diametralnej zmiany.

Zmiany siebie, zmiany postrzegania otoczenia i wszystkiego i wszystkich wokół siebie. To czas pracy nad sobą. Czas pracy na bardzo wysokich wibracjach, których odczuwanie jest niesamowitym przeżyciem. To czas nauki kochania siebie. Czas dostrzegania siebie i nauki kształtowania z Miłością swojego życia dla dobra najwyższego. Nauka słuchania swojej Duszy, jej pragnień i jej wskazówek. Nauka rozmowy z Duszą.

Kasia na kursie wskazywała drogę, oczyszczała blokady, uczyła jak samemu oczyszczać blokady, lęki, prowadziła, podnosiła – gdy upadałam, prowadziła do Źródła. Jestem wdzięczna ze Cię Kasiu znalazłam, jesteś wyjątkową osobą, cudownym nauczycielem, włączyłaś to co mi pomogło, czuję jakbym była zupełnie innym człowiekiem. w swoim czasie bez przymusu, z miłością, cały proces przemiany ukazał mi zupełnie inny obraz, inną siebie, inne otoczenie.

Jestem zupełnie kimś innym niż przed tym jak Ciebie spotkałam. To uczucie które zagościło we mnie, jest dla mnie darem, czymś wyjątkowym i cudownym. Mówisz Kasiu „wiecie jak mnie rozpłakać ze szczęścia”, nie Kasiu, to ja płaczę, ze szczęścia. Moja Dusza oczyszczona z klątwy stała się wolna! nie mogłam przebić się sama przez nią ,a Ty zabrałaś mi ją praktycznie w momencie. Czuję więcej, widzę więcej, mogę więcej. Co prawda, trochę czuje się, jak takie małe dziecko poznające świat na nowo, i mające tysiąc pytań do…, a co to ? a po co? a dlaczego?

Wiem, poznaje na nowo świat. Świat bez barier i ograniczeń, świat pełen
Miłości.

Alicja o kursie

Joanna uczestniczłya w kursie bioenergoterapii pierwszego stopnia

Jako zbliżajaca sie do końca takiego kursu uczestniczka szczerze – polecam. Nie tylko dlatego, że wiele sie nauczylam, ale przedewszystkim dlatego, że odbywa sie to pod opieką niesamowitej healingerki Katarzyny. Przez 8 tygodni jest się dzięki niej na niesamowitych wibracjach. Katarzyna z miłością i cierpliwoscią uczy nas oraz daje nam narzędzia do osobistego duchowego rozwoju. Ja personalnie chłone każde Kasi słowo i choć przez dłuższą cześć zajęć nie przykładałam się należycie do zadań domowych to jednak w połowie kursu odczułam zmianę. Już sama ta energia, ta Katarzyny energia oraz jej metody prowadzenia tego seminarium sprawily że RUSZAM.

Joanna o kursie

Uczestniczka kurs bioenergoterapii pierwszego stopnia opisuje swoje wrażenia po kursie i jej stan samoświadomości

Kurs Purity of Energy zmienił całkowicie mój sposób postrzegania siebie. Dzięki Katarzynie nauczyłam się, że szczęście jest tak naprawdę kwestią mojego wyboru i to ja decyduję, czy będę w życiu szczęśliwa, czy nie. Nie raz już wcześniej słyszałam te słowa na licznych warsztatach, na które chodziłam od dobrych paru lat, przeczytałam je też wiele razy w przeróżnych książkach. Niemniej jednak prawdziwy sens tych słów dotarł do mnie dopiero wtedy, kiedy wypowiedziała je Katarzyna. Myślę, że to dlatego, że Katarzyna nie mówi tak po prostu do nas, a do naszych dusz. Dlatego też wszystko, co przekazała nam na kursie było tak niezwykle transformujące, oczyszczające i ważne.

Na kursie nauczyłam się też brania odpowiedzialności za moje życie. Po latach uczestnictwa w przeróżnych warsztatach i kursach stałam się od nich zależna i złożyłam odpowiedzialność za swoje życie, szczęście i samopoczucie w rękach różnych nauczycieli czy szamanów. Wierzyłam, że oni wiedzą lepiej, co jest dla mnie dobre i każdą większą decyzję życiową konsultowałam z nimi. Jednocześnie stopniowo traciłam kontakt z samą sobą, swoją duszą, sercem i ciałem i co za tym idzie zaufanie do siebie. Dzięki Katarzynie odzyskałam wolność i własną moc, nauczyłam się komunikacji z samą sobą, swoją duszą i ciałem, a wzięcie odpowiedzialności za swoje życie spowrotem w swoje ręce spowodowało, że po latach znowu poczułam się silna. W czasie ośmiu tygodni kursu dostałam od siebie samej mnóstwo informacji i to tylko dzięki temu, że wreszcie zaczęłam słuchać samej siebie, bo jak codziennie powtarzała nam Katarzyna, wszystkie odpowiedzi są w nas. Nie w świecie zewnętrznym, nie u nauczycieli duchowych czy szamanów. One wszystkie są w naszym sercu i czekają, abyśmy się po nie do siebie zwrócili.

Z całego serca polecam kurs Katarzyny, to niesamowita podróż przez meandry własnej duszy i nieustanne odkrywanie siebie, często pełne niespodzianek. Kurs to również liczne narzędzia do pracy własnej, którymi podzieliła się z nami Katarzyna, jej cudowne medytacje i pełne miłości prowadzenie nas w zmianach w taki sposób, abyśmy czuli, że to my sami wykonujemy pracę nad sobą, a nie tylko jesteśmy beneficjentami jej działań. Kurs Katarzyny to wytężona praca nad sobą, często trudna, ale zawsze niezwykle satysfakcjonująca i uwalniająca.

Dziękuję z całego serca!

Anna o kursie


Łączna wartość kursu bioenergoterapii wynosi 1800 zł.

Jak zapłacić za kurs bioenegoterapii? 

Dla osób chcących skorzystać z tradycyjnej metody płatności bezpośrednio na konto bankowe podajemy dane:

74 1140 2017 0000 4002 0593 6010