HE ART, Arteterapia – Kurs malowania z podświadomości

Arteterapia jest metodą uzdrawiania wykorzystującą sztukę w procesie leczenia. W przypadku Pure Art jest to technika pozwalająca połączyć naukę malowania z samodzielnym przepracowaniem tematów, które w sobie nosimy. Powstałe w ten sposób obrazy stają się wskazówkami prosto z duszy.

Bioenergoterapeutka Katarzyna Hojan stworzyła unikalny proces malowania He Art. Nazwa  powstała z połączenia dwóch angielskich słów: Healing i Art, czyli leczenie i sztuka.

Powstała w ten sposób technika malowania, która pozwala tworzyć prawdziwe obrazy, które niekoniecznie będą ładne, ale niosą w sobie informacje prosto z podświadomości.

Kurs malowania z podświadomości He Art to 6 tygodni praktyki w malowaniu.

Razem z prowadzącą, będziesz na żywo malować obrazy. W trakcie procesu otrzymasz inicjację do pracy z energią i pełne wsparcie Katarzyny.

Kurs jest prowadzony w małej, elitarnej grupie 4 uczniów, dzięki czemu każdy z uczestników ma bezpośredni kontakt z prowadzącą i w pełni korzysta z jej wiedzy.

Posłuchaj co na temat kursu malowania z podświadomości mają do powiedzenia uczestnicy:

 

Łączna wartość kursu bioenergoterapii wynosi 1200 zł. Możesz zapłacić za cały kurs z góry lub podzielić płatność na dwie raty.

Tradycyjna metoda płatności bezpośrednio na konto bankowe:

74 1140 2017 0000 4002 0593 6010